• Kategorie

  • Sposób sortowania ogłoszeń

  • Liczba ogłoszeń na stronę

Data dodania:
23 lipca 2024
Data wygaśnięcia:
06.08.2024
Miejscowość:
Warszawa
Imię i Nazwisko/Nazwa podmiotu:
RGN LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Robert Gniezdzia
biuro@rgn.legal
Telefon:
600-850-600

Współpraca z aplikantem I lub II roku aplikacji radcowskiej

RGN LEGAL nawiąże współpracę z aplikantem radcowskim I lub II roku w pełnym wymiarze czasu pracy w obszarze prawa gospodarczego, karnego gospodarczego i skarbowego.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie klientów kancelarii w prowadzeniu bieżącej działalności
  • opracowywanie projektów pism, opinii i dokumentów
  • analiza spraw i problemów prawnych, w tym poszukiwanie orzecznictwa (legal research)
  • udział w czynnościach, zastępstwo na rozprawach
  • sporządzenie dokumentów w postępowaniach przez sądem rejestrowym
  • wykonywanie fotokopii akt
  • rejestracja spółek, zgłaszanie zmian w rejestrach, wykonywanie innych czynności o charakterze technicznym związanych z prowadzoną działalnością
  • monitorowanie i analiza zmian w przepisach

Wymagania:

  • status aplikanta radcowskiego
  • bardzo dobra znajomość k.s.h., k.p.c. oraz przepisów prawa gospodarczego, mile widziane zainteresowanie prawem karnym gospodarczym i karnym skarbowym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem
  • znajomość pakietu Office 365 oraz programów informacji prawnej
  • doskonała organizacja czasu pracy
  • sumienność, szczegółowość, dokładność
  • chęć samodoskonalenia się i zaangażowanie
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji
  • dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie niezbędnego doświadczenia
  • dofinansowanie do kursów, szkoleń i aplikacji
  • praca w nowoczesnym budynku biurowym w dzielnicy Warszawa Wawer
  • możliwość udzielenia patronatu na czas odbywania aplikacji
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kompetencji

Wykluczamy możliwość współpracy całkowicie zdalnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim listem motywacyjnym na adres biuro@rgn.legal wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RGN LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Robert Gniezdzia z siedzibą w Warszawie w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Na zgłoszenia czekamy do 15.08.2024r. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.